Mottem naszej firmy jest „Budujemy dla Ciebie, jak dla siebie”. To stwierdzenie zobowiązuje bo… oznacza, że od samego początku myślimy o tej inwestycji jak o budowaniu domu dla własnej rodziny. Ludzie odpowiedzialni za budowę Osiedla Strzeniówka projektowali i urządzali nasze domy, dlatego znając ich rzetelność i profesjonalizm, postanowiliśmy powierzyć im zadanie stworzenia własnego miejsca na ziemi dla Państwa. Osiedle Strzeniówka to najwyższy standard, z którego sami korzystamy i z pełną odpowiedzialnością polecamy.

Zespół Redgrass Home

Nasze usługi

Budowa

Wielu z Nas ceni sobie mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej, z drugiej jednak strony zależy Nam na bliskości do stolicy. Budując Osiedle Strzeniówka staraliśmy się połączyć wszystkie te cechy. Optymalna odległość od Warszawy gwarantuje spokój i ciszę, a także komfortowy dojazd do centrum samochodem czy komunikacją.

  • Centrum Warszawy: 22 min
  • Centrum Handlowe : 7 min
  • Szkoła Podstawowa: 12 min
  • Lotnisko Chopina: 16 min
4,2

FINANSOWANIE

Jeśli przeszkodę w realizacji marzenia o własnym domu stanowią fundusze – mamy na to rozwiązanie. Podjęliśmy współpracę z firmą Notus, która pomoże Państwu w zdobyciu dodatkowych środków na zakup i wykończenie domu. Dla naszych klientów przygotowano specjalne pakiety deweloperskie o znacznej wartości finansowej.

Notus to jedna z większych firm pośrednictwa finansowego w Polsce – już od kilkunastu lat cieszy się zaufaniem Klientów. Eksperci marki łączą doświadczenie z nowoczesnym podejściem do finansów osobistych Klientów. Służą pomocą w wybraniu najkorzystniejszego kredytu w ponad 20 bankach. W jednym miejscu mamy możliwość porównania produktów bankowych, ofert towarzystw ubezpieczeniowych czy funduszy.

Wykończenie wnętrza

Kupiłeś wymarzony dom? Teraz kolejny krok – wykończenie! Możesz skorzystać z oferty projektowania i wykończenia wnętrz naszego partnera, Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design.

Zdecyduj się na kompleksowe wykończenie „pod klucz”, które obejmuje projekt z wizualizacjami, materiały wykończeniowe, prace budowlane, nadzór przez koordynatora oraz 2-letnią gwarancję lub stwórz unikatowy projekt swojego domu i zdecyduj o wykończeniu po zakończeniu prac z architektem dzięki usłudze Be Individual.

Spotkaj się z Ekspertem Wnętrz Deer Design:

Zadzwoń: +48 883 555 647
Napisz: pracownia@deerdesign.pl
Odwiedź Showroom: ul. Twarda 64, Warszawa

Ogród

Duży ogród to wspaniałe pole do popisu dla osób z pasją ogrodnika. Dla tych, którzy poszukują wsparcia w zakresie aranżacji ogrodu polecamy usługi zaufanego projektanta i wykonawcy ogrodów – Pana Roberta.